Strony internetowe

office-1486358_960_720Oferta projektowania stron www przez ANFA.pl zakłada indywidualne podejście do każdego projektu. Skupiamy się zarówno na kwestii wyglądu strony, ale nie zapominamy o ważnych jej aspektach takich jak użyteczność, prostota obsługi oraz pozycjonowanie.

 

  • Szata graficzna

Każdą z naszych prac realizujemy w zindywidualizowany sposób. Dostosowujemy do potrzeb, wymogów oraz gustów klientów. W razie potrzeby wprowadzamy różne zmiany i udogodnienia.

  • Funkcjonalność

Różne branże różnią się sposobem działania, więc mają inne potrzeby. Staramy się, dopasować stronę do prowadzonej przez klienta działalności.

  • Łatwość w obsłudze

Strony są rozplanowane, umieszczane na nich materiały czytelne, zaś sama strona prosta w obsłudze. Używamy także CMS, który jest systemem zarządzania treścią. Umożliwia łatwe i szybkie zarządzanie witryną. Dzięki niemu mogą Państwo samodzielnie rozbudowywać swoją witrynę, dodawać aktualności, zmieniać treści, aktualizować informacje o produktach i usługach. Panel zarządzania modyfikujemy, by jak najbardziej ułatwić klientowi samodzielne wprowadzanie modyfikacji.

  • Dostępność

Użytkownicy internetu korzystają z różnych przeglądarek oraz urządzeń, więc dbamy by wyświetlana zawartość była czytelna w każdym wypadku, również na urządzeniach mobilnych. Istnieje możliwość tłumaczenia wykonanych stron na języki obce oraz pozycjonowania ich w wyszukiwarkach, tak aby były łatwo znajdowalne dla potencjalnych klientów.